KS MAS Jihomoravský kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Jihomoravského kraje

Přihlásit se

LEADERFEST 2017

Rubriky:Aktuality
DSC_2535

Ve dnech 31. 5. a 1. 6. 2017 se uskutečnil další ročník konference LEADERFEST 2017 s mottem „Venkov tradičně i nově“. Letos se akce konala na území Pardubického kraje v Hlinsku. Na programu byly odborné semináře k současné problematice činnosti MAS, sdílení dobré praxe, mezinárodní spolupráce a další. Účastníci z různých institucí dorazili nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska, Polska, Slovinska, Gruzie a Chorvatska. Během těchto dvou nabitých dnů jsme nasbírali nové informace, zkušenosti a příklady dobré praxe, které využijeme dále v našem regionu a naší práci, která je v místních akčních skupinách velice různorodá.

Doprovodný program byl také bohatý: jarmark, divadlo, společenský večer a různé exkurze, kde jsme si mohli neformálně s kolegy předávat zkušenosti, nápady a sbírali jsme další elán do naší práce. V rámci LEADERFESTu jsme využili společný čas na neformální setkání členů KS NS MAS JMK k předávání si vlastních zkušeností mezi sebou a informování se o aktuálním dění zejména co se týče operačních programů a v rámci účetnictví režií. Předávání si zkušeností je velice cenný zdroj informací a jsem ráda, že v rámci Jihomoravské sítě MAS jsme připraveni si pomáhat nyní i v budoucnu.

  Barbora Palánová

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.